Macron Software — "Řešení s inteligencí..."

Zpráva s varováním

  • The string webform:406:confirmation could not be refreshed with the text format php_code because it is not allowed for translation.
  • The string webform:406:preview_message could not be refreshed with the text format html_fragment because it is not allowed for translation.

Kalkulačka ceny webu

Kontaktní údaje
Základní údaje o webu
Odhadněte celkový počet stránek webu.
Zadejte počet typů stránek. Typy se liší strukturou nebo rozvržením. Běžné typy stránek jsou například: úvodní stránka, novinky, stránka s informacemi o výrobku apod.
Zadejte počet jazykových verzí webu včetně jazyka primárního, tj. pro web pouze v češtině zvolte hodnotu 1, pro web v češtině a angličtině hodnotu 2.
Zvolte počet registrovaných uživatelů, kteří budou systém nebo jeho obsah spravovat. Běžní návštěvníci ani uživatelé využívající veřejnou registraci se nepočítají.
Zaškrtněte, pokud požadujete převod dat z vašeho stávajícího webu do nového.
Zvolte, zda požadujete vytvořit specifický grafický návrh, použít předdefinovanou šablonu nebo implementovat vámi dodanou grafiku (vytvořenou typicky vaším grafikem).
Zadejte, pro která zařízení má být web optimalizovaný, tj. zda se má vzhled a chování webu přizpůsobit pro mobil, tablet a jiná zařízení.
Zaškrtněte, pokud požadujete některé složitější nebo interaktivní funkce (jako například diskuzní fóra, ankety, strukturovanou databázi - podrobnosti zadáte později).
Zaškrtněte, pokud požadujete, aby web obsahoval elektronický obchod (podrobnosti uvedete dále).
Další důležité podrobnosti k vašemu projektu.